Kariéra

Honza se narodil 12.8. 1983, a imitováním Michaela Jacksona se věnuje již od 11ti let, kdy již za svá taneční vystoupení, dostával honorář. Má za sebou řadu televizních pořadů, (SAUNA, CARUSO ŠOU, ESO, STŘEPINY, TELEVIZNÍ NOVINY, SNÍDANĚ S NOVOU, TOP SONG, NEE, EXTRA, 60 MINUT a jiné), a také natáčení televizní reklamy, ve Veletržním paláci v Praze, pro automobilového výrobce značky Daewoo, která se vysílala v korejských zemích. K úspěchům patří také velkolepá mezinárodní SHOW v Polsku, na fotbalovém stadionu, shlédlo ji 35.000 diváků.

Spolupracoval se spoustou známých umělců českého showbusinessu, (Helena Vondráčková, Michal David, Yemi A.D., Tomáš Krejčíř, Maxim Turbulenc, Peter Paul, Honza Musil, Vladimír Nečas, Veronika Žilková, Zdeňek Troška, Pavel Kožíšek a další). Má velkou řadu ocenění z nejrůznějších tanečních soutěží, které v drtivé většině jsou prvenstvími, (v současné době se již soutěží nezúčastňuje jako soutěžící, ale byl vybrán jako porotce některých českých tanečních soutěží).

Nyní se Honza intenzivně věnuje svým tanečním projektům a vlastní tanečním vystoupením. Tímto má velký profesní úspěch, nejen v České republice, ale také v zahraničí. Opravdu velké a pestré účinkování na nejrůznějších akcích, tanečními kluby začínaje, firemní večírky konče, je důkazem Honzových kvalit, a veřejného zájmu o jeho taneční vystoupení.

Reference

Nejznámější firmy

Celebrity se kterými
jsem spolupracoval

TV Vystoupení

ČSA (české aerolinie)
Opavia
Daweo
Oki
Syner
Partners
Mattoni
Black and Decker
Coocacola
Cinema Star
Česká pojištovna
Indesit
Tesco
Optima Diamant
(lidé zaobírající se diamanty)
Chance Casinno
a spoustu dalších.....
Helena Vondráčková
Michal David
Zdenek Izer
Leoš Mareš
Bára Munzarová
Světlana Nálepková
Petr Rychlý
Davide Mattioli
Sagvan Toffi
Zdenek Troška
Veronika Žilková
Honza Revai
Yemi
Bára Munzarová
Dan Holovský
Petr Kotvald
Kamil Střihavka
Julián Záhorovský
Petr Zvěřina a další...
Sauna (Tv Prima)
Caruso šou (Tv prima)
Eso (Tv Nova)
Střepiny (Tv Nova)
Televizní noviny (Tv Nova, ČT1, Tv Prima)
Snídaně s Novou (Tv Nova)
Top Song (Top Tv)
Nee (Tv nova)
Extra (Tv Prima)
60 minut (Tv Barrandov)
Talentmanie (Tv Nova, Tv Markíza)